Sensata-Airpax IULHK11-1-42F-10.0-B-91
Part No.:
IULHK11-1-42F-10.0-B-91
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IULHK11-1-42F-10.0-B-91 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V