Sensata-Airpax IUGN666-1REC4-62-30.0-B
Part No.:
IUGN666-1REC4-62-30.0-B
Shipping
IUGN666-1REC4-62-30.0-B Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V