Sensata-Airpax IUGN666-1-63-25.0
Part No.:
IUGN666-1-63-25.0
Shipping
IUGN666-1-63-25.0 Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V