Sensata-Airpax IUGN666-1-62-50.0-A
Part No.:
IUGN666-1-62-50.0-A
Shipping
IUGN666-1-62-50.0-A Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V