Sensata-Airpax IUGN666-1-61-20.0-C
Part No.:
IUGN666-1-61-20.0-C
Shipping
IUGN666-1-61-20.0-C Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V