Sensata-Airpax IUGH111-1REC4-42-23.0-01
Part No.:
IUGH111-1REC4-42-23.0-01
Shipping
IUGH111-1REC4-42-23.0-01 Information
Current Rating (Amps):
23A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V