Sensata-Airpax IUGH111-1-63-.050-01-U
Part No.:
IUGH111-1-63-.050-01-U
Shipping
IUGH111-1-63-.050-01-U Information
Current Rating (Amps):
50mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V