Sensata-Airpax IUGH111-1-49-7.50-91
Part No.:
IUGH111-1-49-7.50-91
Shipping
IUGH111-1-49-7.50-91 Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V