Sensata-Airpax IUGH111-1-42-10.0-01
Part No.:
IUGH111-1-42-10.0-01
Shipping
IUGH111-1-42-10.0-01 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V