Sensata-Airpax IUGBX666-1-41-20.0-M3
Part No.:
IUGBX666-1-41-20.0-M3
Shipping
IUGBX666-1-41-20.0-M3 Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V