Sensata-Airpax IUG666-1REC4-41-20.0-A-91
Part No.:
IUG666-1REC4-41-20.0-A-91
Shipping
IUG666-1REC4-41-20.0-A-91 Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V