Sensata-Airpax IUG666-1-41-30.0-A-01
Part No.:
IUG666-1-41-30.0-A-01
Shipping
IUG666-1-41-30.0-A-01 Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V