Sensata-Airpax IELZX11-3-62-30.0-AGU-L3-V
Part No.:
IELZX11-3-62-30.0-AGU-L3-V
Shipping
IELZX11-3-62-30.0-AGU-L3-V Information
Series:
IEL
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V