Sensata-Airpax IELR111-1-62-40.0-01-V
Part No.:
IELR111-1-62-40.0-01-V
Shipping
IELR111-1-62-40.0-01-V Information
Series:
IELR
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V