Sensata-Airpax IELK11-1REC4-62-75.0-A-01-V
Part No.:
IELK11-1REC4-62-75.0-A-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELK11-1REC4-62-75.0-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V