Sensata-Airpax IELK11-1REC4-61-60.0-01-V
Part No.:
IELK11-1REC4-61-60.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELK11-1REC4-61-60.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V