Sensata-Airpax IELK11-1-52-100.-A-01-V
Part No.:
IELK11-1-52-100.-A-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELK11-1-52-100.-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V