Sensata-Airpax IELHK11-1REC5-52-60.0-01
Part No.:
IELHK11-1REC5-52-60.0-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELHK11-1REC5-52-60.0-01 Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V