Sensata-Airpax IELHK11-1REC4-62-70.0-01-V
Part No.:
IELHK11-1REC4-62-70.0-01-V
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IELHK11-1REC4-62-70.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V