Sensata-Airpax IELHK11-1-63-100.-AU-01-V
Part No.:
IELHK11-1-63-100.-AU-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELHK11-1-63-100.-AU-01-V Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V