Sensata-Airpax IELHK11-1-62-60.0-AK-01-V
Part No.:
IELHK11-1-62-60.0-AK-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELHK11-1-62-60.0-AK-01-V Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V