Sensata-Airpax IELHK11-1-52-75.0-01-V
Part No.:
IELHK11-1-52-75.0-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IELHK11-1-52-75.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V