Sensata-Airpax IELHK11-1-51-90.0-01-V
Part No.:
IELHK11-1-51-90.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELHK11-1-51-90.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
90A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V