Sensata-Airpax IELHK11-1-51-80.0-01
Part No.:
IELHK11-1-51-80.0-01
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IELHK11-1-51-80.0-01 Information
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V