Sensata-Airpax IELH11-1-62F-60.0-01-V
Part No.:
IELH11-1-62F-60.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELH11-1-62F-60.0-01-V Information
Series:
IELH
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V