Sensata-Airpax IEL11-1-62-70.0-01-V
Part No.:
IEL11-1-62-70.0-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEL11-1-62-70.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V