Sensata-Airpax IEL11-1-62-55.0-01-V
Part No.:
IEL11-1-62-55.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IEL11-1-62-55.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
55A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V