Sensata-Airpax IEL11-1-51-60.0-A-01-V
Part No.:
IEL11-1-51-60.0-A-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEL11-1-51-60.0-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V