Sensata-Airpax IEGH666-1-62F-15.0-01-V
Part No.:
IEGH666-1-62F-15.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IEGH666-1-62F-15.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V