Sensata-Airpax IEGH666-1-41-7.50-A-01-V
Part No.:
IEGH666-1-41-7.50-A-01-V
Shipping
IEGH666-1-41-7.50-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V