Sensata-Airpax IEGH666-1-41-15.0-A-01-V
Part No.:
IEGH666-1-41-15.0-A-01-V
Shipping
IEGH666-1-41-15.0-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V