Sensata-Airpax IEGH111-1REC5-72F-20.0-01-V
Part No.:
IEGH111-1REC5-72F-20.0-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEGH111-1REC5-72F-20.0-01-V Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V