Sensata-Airpax IEGH111-1-41-25.0-01-V
Part No.:
IEGH111-1-41-25.0-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEGH111-1-41-25.0-01-V Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V