Sensata-Airpax ICLHR11-1-52F-.500-AB-20-C
Part No.:
ICLHR11-1-52F-.500-AB-20-C
Shipping
ICLHR11-1-52F-.500-AB-20-C Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
220 V