Sensata-Airpax ICLHR111-1-62-50.0-I-00-C
Part No.:
ICLHR111-1-62-50.0-I-00-C
Shipping
ICLHR111-1-62-50.0-I-00-C Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
110 V