Sensata-Airpax ICLHR111-11A1A-63-50.0-HI-20-N
Part No.:
ICLHR111-11A1A-63-50.0-HI-20-N
Shipping
ICLHR111-11A1A-63-50.0-HI-20-N Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
110 V