Sensata-Airpax ICLHR111-11A1A-63-32.0-HI-20-N
Part No.:
ICLHR111-11A1A-63-32.0-HI-20-N
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
ICLHR111-11A1A-63-32.0-HI-20-N Information
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
ICL
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
32A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
110 V