Sensata-Airpax IALNK11-1REC5-52-12.0
Part No.:
IALNK11-1REC5-52-12.0
Shipping
IALNK11-1REC5-52-12.0 Information
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V