Sensata-Airpax IALNK11-1REC5-52-10.0
Part No.:
IALNK11-1REC5-52-10.0
Shipping
IALNK11-1REC5-52-10.0 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V