Sensata-Airpax IALN11-1REC4-52-50.0
Part No.:
IALN11-1REC4-52-50.0
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IALN11-1REC4-52-50.0 Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V