Sensata-Airpax IALHK11-1-52-70.0-01
Part No.:
IALHK11-1-52-70.0-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IALHK11-1-52-70.0-01 Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V