Sensata-Airpax IAGN666-1REC4-62-25.0
Part No.:
IAGN666-1REC4-62-25.0
Shipping
IAGN666-1REC4-62-25.0 Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V