Sensata-Airpax IAGN666-1REC4-62-20.0
Part No.:
IAGN666-1REC4-62-20.0
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Shipping
IAGN666-1REC4-62-20.0 Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V