Sensata-Airpax IAGN666-1-62-18.0
Part No.:
IAGN666-1-62-18.0
Shipping
IAGN666-1-62-18.0 Information
Current Rating (Amps):
18A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V