Sensata-Airpax IAGN111-1REC4-72-10.0
Part No.:
IAGN111-1REC4-72-10.0
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Shipping
IAGN111-1REC4-72-10.0 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V