Sensata-Airpax IAGN111-1REC4-69-15.0
Part No.:
IAGN111-1REC4-69-15.0
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IAGN111-1REC4-69-15.0 Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V