Sensata-Airpax IAG666-1REC5-42-10.0-A-01
Part No.:
IAG666-1REC5-42-10.0-A-01
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IAG666-1REC5-42-10.0-A-01 Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V