Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components HR0030VC21236AV1
Part No.:
HR0030VC21236AV1
Description:
CAP CER 2100PF 100V NONSTND
Shipping
HR0030VC21236AV1 Information
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
2100 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
100V