Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components HR0022VT75191AV1
Part No.:
HR0022VT75191AV1
Description:
CAP CER 750PF 3.5KV Z5U NONSTND
Shipping
HR0022VT75191AV1 Information
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
750 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
3500V (3.5kV)
Temperature Coefficient:
Z5U
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C