Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components HR0022VN15291AV1
Part No.:
HR0022VN15291AV1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 1500PF 1.5KV NONSTND
Shipping
HR0022VN15291AV1 Information
Manufacturer:
Series:
HR22
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
1500 pF
Tolerance:
Voltage - Rated:
1500V (1.5kV)